Najnowsze Produkty
BLOG
Czarny kolor we wnętrzach
Czerń we wnętrzach często kojarzy się z mrokiem, przez co wiele osób obawia się wprowadzić ją do swoich mieszkań w postaci dekoracji czy farby na ścianie. Zazwyczaj czarny kolor to wybór ludzi odważnych, którzy nie boją się eksperymentować.
Czytaj więcej
Oświetlenie jako element aranżacji
Oświetlenie znajdujące się w mieszkaniu odgrywa ważną rolę w aranżacji. Mimo tego, że oświetlenie dekoracyjne może być ciekawym elementem rzeźbiącym wnętrze naszego domu, to powinno ono być także funkcjonalne i dopasowane do stylu naszego mieszkania.
Czytaj więcej
10 wiosennych aranżacji mieszkania - trendy warte naśladowania
Nadejście wiosny budzi do życia nie tylko przyrodę, ale również nasze wnętrza. Wiosenne porządki do dobry moment, aby pomyśleć o małej metamorfozie naszych czterech kątów. Wystarczy tylko dodać wiosenne kolory, kwiaty w aranżacji i zioła w doniczkach, aby wnieść do mieszkania trochę życia!
Czytaj więcej
Lustra we wnętrzach, dodatek o wielu zaletach
Lustro to kluczowy element wystroju każdego wnętrza. Jest ono niezbędne w takich pomieszczeniach jak na przykład przedpokój czy łazienka. Oprócz swoich funkcji praktycznych, które ułatwiają wykonanie makijażu czy ogolenie się, ma także wiele innych zalet. Pełni funkcję dekoracyjną, ale i podkreśla charakter mieszkania. Dowiedz się, na co zwracać uwagę podczas wybierania lustra i jaki model najbardziej pasuje do danego wnętrza.
Czytaj więcej
Remont kuchni - jak przemalować meble kuchenne?
Remont kuchni kojarzy się ze sporymi wydatkami. Wcale tak nie musi być! Dobrej jakości meble kuchenne możesz przemalować, a uzyskany efekt z pewnością Cię zaskoczy. Warto dać drugie życie meblom, które są wciąż dobrej jakości.
Czytaj więcej