Najczęściej Kupowane
Najnowsze Produkty
BLOG
Pomysły na szybką zmianę aranżacji mieszkania
Nawet najładniej urządzone mieszkanie po jakimś czasie może się nam znudzić. Wbrew pozorom nie trzeba jednak przeprowadzać gruntownej wymiany wyposażenia, by to zmienić i na powrót uczynić je ekscytującymi oraz świeżymi. Warto postawić na szybkie przearanżowanie przy pomocy paru elementów i dodatków. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź, w jaki sposób osiągnąć świetny efekt!
Czytaj więcej
Wnętrze w stylu boho - jakie meble wybrać?
Wśród najgorętszych trendów aranżacyjnych ostatnich lat bez wątpienia można wymienić styl boho. To połączenie naturalnej kolorystyki, lekkich dodatków i wygodnych mebli. Chcesz by Twoje mieszkanie lub dom emanowały podobnym klimatem? Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź jakie meble warto kupić, by go podkreślić.
Czytaj więcej
Jak czyścić meble tapicerowane?
Masz w mieszkaniu tapicerowane meble? By zawsze prezentowały się świetnie i stanowiły ozdobę wnętrza, w którym się znajdują, warto zadbać o ich regularne czyszczenie i konserwacje. Odświeży to wygląd mebla i zapobiegnie powstawaniu większych, trudnych do usunięcia plam. Zapoznaj się z naszym artykułem, jeżeli chcesz dowiedzieć się jak czyścić tapicerkę w skuteczny i bezpieczny sposób.
Czytaj więcej
Meble tapicerowane - czy warto?
Praca nad wystrojem mieszkania często bywa mozolna i trudna. Nie wszystkie meble współgrają z resztą wyposażenia znajdującego się w czterech kątach, a inne szybko wychodzą z mody. Właśnie dlatego warto postawić na ponadczasowe opcje, które są na tyle uniwersalne, by wpasowały się w każdy styl wnętrza. Mowa tu o meblach tapicerowanych. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się o nich więcej!
Czytaj więcej
Czarny kolor we wnętrzach
Czerń we wnętrzach często kojarzy się z mrokiem, przez co wiele osób obawia się wprowadzić ją do swoich mieszkań w postaci dekoracji czy farby na ścianie. Zazwyczaj czarny kolor to wybór ludzi odważnych, którzy nie boją się eksperymentować.
Czytaj więcej